Usuwanie tłustego brudu

Usuwanie tłustego brudu

Kuchnia to miejsce, w którym wszelkiego rodzaju zabrudzenia są na porządku dziennym. Higieniczne otoczenie umożliwia nie tylko przygotowanie potraw wysokiej jakości, ale także zapewnia odpowiednie warunki do ich spożycia. Utrzymanie wysokiego standardu czystości to priorytet każdego lokalu gastronomicznego. Nieprawidłowa higiena może doprowadzić nawet do zatrucia konsumentów, co może być katastrofalne dla właścicieli danego obiektu gastronomicznego i narazić ich na straty. Specjalistyczne preparaty do usuwania tłustych zabrudzeń dostępne w ofercie Tuden pozwolą pozbyć się nawet najtrwalszych zabrudzeń z okapów kuchennych, stołów i blatów.

Środki do usuwania zapieczonego tłuszczu

W sprzedaży dostępne są wysokiej jakości środki do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu. Preparaty doskonale sprawdzają się do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni, takich jak grille, piekarniki, patelnie, płyty grzewcze oraz komory wędzarniane. Produkty idealnie rozpuszczają i usuwają nawet najcięższe zabrudzenia. Oferowane przez nas środki do usuwania tłustego brudu sprawdzą się w restauracyjnych oraz hotelowych kuchniach, a także wszędzie tam, gdzie konieczne jest pozbycie się z powierzchni tłustych osadów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Polecamy rewelacyjny Clinex Grill

Preparat do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu, zadymień o bardzo silnym działaniu. Doskonale nadaje się do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw.

Środek zalecany do skutecznego czyszczenia grilli, piekarników, rusztów, płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, komór wędzarnianych itp. Nie niszczy powierzchni emaliowanych. Może być stosowany w technologi "aktywnej piany".

Te i inne produkty znajdziesz TUTAJ

Clinex grill czyszczenie przypaleń tłusty brud