Czyszczenie i konserwacja posadzek z tworzyw sztucznych, kamieni naturalnych i drewna,

Aby podłogi przez długie lata wyglądały jak nowe i stanowiły ozdobę pomieszczenia, nie wystarczy tylko ich zamiatanie i umycie. Muszą one być pielęgnowane według procedur przypisanych do materiałów, z jakich są wykonane.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie sprzątania wnętrz prywatnych i komercyjnych dzisiaj możemy dostosować usługi do potrzeb i oczekiwań poszczególnych klientów. Dlatego też proponujemy między innymi czyszczenie wykładzin dywanowych i tapicerki.

Są to powierzchnie narażone na intensywne użytkowanie, a co za tym idzie, również szybkie brudzenie. Aby więc zapewnić ich estetyczny wygląd przez długi czas, należy regularnie usuwać z nich brud, kurz, pył lub błoto.

W ramach usług naszej toruńskiej firmy znajduje się także czyszczenie i konserwacja posadzek z tworzyw sztucznych, kamieni naturalnych i drewna. Dzięki temu każda z tych powierzchni utrzyma pierwotny wygląd i blask.

W zależności od typu prac oraz materiału, z jakiego zrobiona jest posadzka czy wykładzina, wykorzystujemy specjalistyczne środki chemiczne oraz maszyny.

Czyścimy i konserwujemy:

  • posadzki z tworzyw sztucznych- zobacz
  • podłogi drewniane- zobacz
  • posadzki z kamienia naturalnego-zobacz

 czyszczenie posadzeke mycie podłóg