Urządzenia czyszczące i sprzęt dla gastronomii

Urządzenia czyszczące i sprzęt dla gastronomii

Obiekty gastronomiczne powinny korzystać wyłącznie ze sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań w zakresie higieny pracy. Oferujemy środki czystości oraz profesjonalne urządzenia czyszczące dla gastronomii, które pozwolą na szybkie pozbycie się zabrudzeń z maszyn i różnego rodzaju powierzchni w kuchniach. W sprzedaży dostępne są mechaniczne urządzenia do czyszczenia, a także produkty do sprzątania i mycia ręcznego. Dostarczamy niezbędne wyposażenie dla gastronomii w postaci  serwetek papierowych, rękawiczek nitrylowych i zmywaków kuchennych najlepszych producentów.

Środki czystości dla gastronomii

W sprzedaży dostępne są preparaty do pielęgnacji stali nierdzewnej, czyszczenia pieca lub grilla, odtłuszczania, dezynfekcji, jak również mycia naczyń. Stanowią one podstawowe wyposażenie każdej restauracji, baru lub stołówki. W sklepie Tuden znajdą Państwo chemię specjalistyczną przeznaczoną dla branży gastronomicznej. W naszym asortymencie znajdą Państwo preparaty umożliwiające pozbycie się wszelkich zabrudzeń. Oferujemy specjalne preparaty dla gastronomii do:


W przypadku pytań dotyczących naszych urządzeń czyszczących i sprzętu dla gastronomii zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich produktów, które spełnią Państwa oczekiwania.