Czyszczenie wykładzin dywanowych i tapicerki

Czyszczenie wykładzin dywanowych

Większość osób nie wyobraża sobie mieszkania bez wykładziny dywanowej, która nie tylko chroni podłogę przed uszkodzeniem, ale także jest przyjemna dla stóp i dodaje wnętrzom przytulnego charakteru. Wykładzina to miejsce, w którym każdego dnia zbiera się spora ilość kurzu i innych zanieczyszczeń. Aby wykładzina dywanowa zawsze prezentowała się doskonale, należy ją regularnie czyścić. Zajmujemy się czyszczeniem wykładzin dywanowych. Nasza usługa skierowana jest do firm oraz osób prywatnych i realizowana w domu klienta na terenie Torunia. Czyszczenie wykładzin dywanowych wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu - maszyn czyszczących i odkurzaczy piorących. Stosujemy także sprawdzone środki chemiczne. Wyczyścimy wszelkiego rodzaju wykładziny wykonane z materiałów naturalnych oraz sztucznych. Dzięki naszym usługom tworzymy przyjazne dla zdrowia otoczenie w domach i biurach.

Czyszczenie tapicerki

Oprócz wykładziny dywanowej zajmujemy się także czyszczeniem tapicerki meblowej. Posiadając meble tapicerowane, nie sposób jest uniknąć kurzu, pyłu, okruchów żywności, plam i przebarwień. Czyszczenie tapicerki przedłuża żywotność mebli i korzystnie wpływa na ich wygląd. Dzięki regularnemu czyszczeniu meble tapicerowane będą wyglądały jak nowe przez wiele lat. Równie podatna na zabrudzenia jest tapicerka samochodowa. Po uchyleniu szyby do środka pojazdu dostaje się kurz i piasek, a brud w odsłoniętych miejscach dodatkowo jest utrwalany przez wysoką temperaturę. Niewielkie zanieczyszczenia można usunąć samodzielnie, jednak aby w pełni cieszyć się piękną tapicerką w swoim samochodzie, warto powierzyć tę usługę profesjonalnej firmie. Do czyszczenia tapicerek samochodowych używamy wysokiej jakości preparatów czyszczących, które umożliwiają wyczyszczenie nawet najsilniejszych zabrudzeń.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty czyszczenia tapicerek samochodowych i meblowych oraz wykładzin dywanowych i dywanów.

czyszczenie dywanów pranie wykładzina tapicerka odkurzacz piorącyczyszczenie kanapy pranie fotelapranie czyszczenie dywanów wykładzin tapicerki