Usuwanie plam olejowych z posadzek betonowych

Usuwanie plam olejowych z posadzek betonowych

Posadzka betonowa wykorzystywana w przemyśle narażona jest na działanie różnego rodzaju środków chemicznych, jak olej, smary czy sól drogowa. Wieloletnia eksploatacja powoduje, że powierzchnia betonu staje się bardziej nasiąkliwa, przez co ulega stopniowej degradacji. Zastosowanie środków do usuwania plam olejowych z posadzek betonowych nie tylko usunie wszelkie tłuste zabrudzenia, ale również odpowiednio zabezpieczy powierzchnię przed zniszczeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo silne płyny myjące do czyszczenia gresu i kostki brukowej, a także preparaty do usuwania zielonych nalotów (mchów, glonów i porostów). Wszystkie dostępne w sprzedaży preparaty pochodzą od renomowanych producentów środków czystości.

Czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa jest materiałem powszechnie wykorzystywanym w budownictwie. Znajduje zastosowanie w przydomowych ogródkach, na podjazdach, warsztatach, oraz miejskich ciągach pieszych i rowerowych. W miejscach o dużym natężeniu ruchu powstają ciężkie do usunięcia zabrudzenia. Czyszczenie kostki brukowej wymaga zastosowania specjalnych środków i preparatów do silnie zanieczyszczonych nawierzchni. W sklepie Tuden znajdą Państwo koncentraty do odtłuszczania i gruntownego czyszczenia kostki brukowej z zabrudzeń ropopochodnych (smary, oleje, substancje smoliste, paliwa i zabrudzenia pochodzenia eksploatacyjnego). Dostarczane przez nas preparaty cechuje skuteczność, łatwość aplikacji i wysoka wydajność.

Polecamy preparat TENZI 1 doczyszczanie kostki brukowej

Supermocny koncentrat do odtłuszczania i gruntownego czyszczenia kostki brukowej (kostka betonowa, polbruk, pozbruk, kostka Bauma) z zabrudzeń ropopochodnych typu smary, oleje, substancje smoliste, zabrudzenia pochodzenia eksploatacyjnego, paliwa itp. Zalecany do silnie zanieczyszczonych nawierzchni wokół warsztatów, hal produkcyjnych, na stacjach benzynowych, stacjach paliw, bazach transportowych, parkingach, garażach itp.

Ten i inne preparaty kupisz TUTAJ