Usługi porządkowe

Usługi porządkoweOtrzymałeś dotację lub refundację na zakup sprzętu, rozpoczęcie działalności albo utworzenie stanowiska pracy?- więcej informacji

Usługi porządkowe

O wysokiej jakości naszych usług porządkowych świadczy personel, regularnie szkolony z użytkowania środków czystości, skutecznych technik sprzątania oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracownicy firmy Tuden korzystają z preparatów do czyszczenia pochodzących od renomowanych producentów, a także urządzeń i sprzętu dostosowanego do specyfiki danego obiektu. Wykorzystujemy najnowszą technologię do sprzątania mieszkań, domów, sklepów oraz innych obiektów wielkopowierzchniowych. Dbamy o dobrą organizację ekip sprzątających. Gwarantujemy wysoką jakość usług porządkowych oraz konkurencyjne ceny.

Zakres prac porządkowych

Szeroki zakres prac porządkowych, wieloletnie doświadczenie oraz odpowiedni dobór preparatów i urządzeń do sprzątania, pozwala na dostosowanie naszych usług do nawet najbardziej wymagających klientów. Usuwamy zarówno proste zabrudzenia, jak i wszelkie nieczystości pochodzenia przemysłowego, wymagające zastosowania odpowiednich chemikaliów. Specjalizujmy się także w sprzątaniu po pożarze, zalaniu i innych awariach. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane prace porządkowe, mające na celu wyczyszczenie całych pomieszczeń lub konkretnych elementów. 
Wykonujemy takie prace porządkowe, jak:


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty usług porządkowych wykonywanych przez firmę Tuden.

Nasze ostatnie prace-  czyszczenie i konserwacja posadzek
Usługi porządkowe