Sprzątanie po budowie i remoncie

Sprzątanie po budowie i remoncie

Sprzątanie po budowie lub remoncie to spore wyzwanie, które wymaga niekiedy tyle samo sił i czasu, co sama budowa czy prace wykończeniowe w pomieszczeniu. Ogromna ilość kurzu, piachu oraz innych odpadów może przyprawić o ból głowy. Konieczność usunięcia pozostałości po budowie lub remoncie to mało przyjemny obowiązek. Firmy budowlane zazwyczaj nie posiadają w swojej ofercie usługi związanej ze sprzątaniem po wykonanym zleceniu. Warto więc skorzystać z pomocy firmy sprzątającej, która oferuje kompleksowe prace porządkowe po budowie i sprzątanie po remoncie. Toruń i inne miejscowości w woj. kujawsko-pomorskim to obszar, na którym zyskaliśmy spore grono zadowolonych z naszych usług klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm budowlanych, jak i klientów indywidualnych. Pomożemy Państwu doprowadzić mieszkanie, dom czy firmę do porządku. Zapewniamy profesjonalne usługi sprzątające dopasowane do różnego rodzaju powierzchni. Gwarantujemy pełną elastyczność, terminową realizację zleceń, a także rzetelne przeprowadzenie prac. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom satysfakcję z naszego serwisu sprzątającego.

Podstawowe zabiegi sprzątające po pracach remontowo-budowlanych

Nasza oferta obejmuje podstawowe zabiegi sprzątające po pracach remontowo-budowlanych. Oferujemy kompleksowe sprzątanie po budowie i remoncie w Toruniu i wielu innych miejscowościach. W skład naszych usług wchodzą m.in. takie prace jak: gruntowne szorowanie posadzki, mycie szyb i drzwi, a także czyszczenie i pielęgnacja mebli oraz sprzętów. Umyjemy każdą powierzchnię i uporządkujemy wszystko zgodnie z Państwa wymaganiami. Zakres prac oraz cena naszych usług ustalane są indywidualnie. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju prac, wielkości obiektu, a także ilości personelu potrzebnego do wykonania usługi. Zanim przystąpimy do sprzątania po remoncie czy budowie, ustalamy z klientem zakres czynności, tak aby efekt naszych prac w pełni spełniał jego oczekiwania.

Sprzątanie po remoncie i budowie to niełatwe zadanie, które wymaga zastosowania specjalistycznych preparatów oraz wyposażenia. Wykorzystujemy odpowiednie środki czystości dla wszystkich powierzchni sprzątanych w Państwa obiekcie. Dysponujemy także nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają nam sprawnie i szybko przeprowadzić wszelkie czynności sprzątające. Gwarantujemy, że poradzimy sobie z największymi zabrudzeniami. Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu usług. Możemy pochwalić się również pozytywnymi opiniami naszych klientów. Do tej pory współpracowaliśmy m.in. z firmami budowlanymi: Erbud, Skanska, Tombud oraz Tb Invest.