Sprzątanie biur i szpitali

Sprzątanie biur

W wielu firmach i zakładach produkcyjnych standardem jest zatrudnianie profesjonalnej firmy sprzątającej, która zadba o czystość biura. Nasza firma specjalizuje się w tego typu usługach, świadczonych z powodzeniem już od wielu lat. W uporządkowanej przestrzeni wzrasta efektywność pracy. Mając to na uwadze, gwarantujemy usługę sprzątania biur na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane prace, mające na celu odkurzenie i umycie konkretnych konstrukcji, pokojów i stanowisk pracy. W zależności od potrzeb wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, który pomaga nam w szybki sposób zrealizować konkretną usługę. Są to między innymi odkurzacze przemysłowe, myjki ciśnieniowe, szorowarki i polerki. Do tego stosujemy sprawdzone środki chemiczne, ułatwiające usuwanie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Oferujemy kompleksowe sprzątanie biur 7 dni w tygodniu.

Sprzątanie szpitali

Oferujemy kompleksową obsługę porządkową dla szpitali i obiektów medycznych. Dbamy o czystość i higienę placówek służby zdrowia, zapewniając komfort oraz bezpieczeństwo personelu medycznego i pacjentów. Sprzątanie szpitali jest bardziej wymagające i obarczone większą ilością zasad niż utrzymywanie porządku w biurach. Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony i posiada niezbędną wiedzę z zakresu higieny szpitalnej. W pracy wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt oraz środki do sprzątania, mycia oraz dezynfekcji powierzchni. Zakres prac dostosowany jest do specyfiki placówki oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Oprócz sprzątania biur i szpitali w zakresie usług porządkowych świadczonych przez naszą firmę znajduje się także sprzątanie hal produkcyjnych oraz supermarketów.

Na czym polega sprzątanie biur?

Sprzątanie biur wymaga starannego zaplanowania przebiegu poszczególnych czynności, zwłaszcza jeśli prace porządkowe wykonywane są w czasie obecności pracowników. Ustalenie dobrej kolejności realizacji poszczególnych robót porządkowych wpływa na czas i efekty sprzątania. Sposób wykonywania prac należy dopasować do specyfiki sprzątanego biura. Warto szczególnie zadbać o czystość miejsc, w których przygotowuje się lub spożywa posiłki, takich jak np. kuchnia, jadalnia, pomieszczenia socjalne. Poza myciem i czyszczeniem powierzchni ważna jest również ich dezynfekcja, dotyczy to zwłaszcza biurek, blatów, czy stołów. Na komfort pracowników wpływa również zachowanie wysokiego poziomu higieny w toaletach. Nasza firma oferuje profesjonalne sprzątanie biur. Toruń i inne miasta w woj. kujawsko-pomorskim to obszar, na którym jesteśmy najbardziej aktywni. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!