Posadzki z kamienia naturalnego i sztucznego

Czyszczenie posadzek z kamieni naturalnych i sztucznych

Specjalizujemy się w czyszczeniu posadzek z kamieni naturalnych i sztucznych. Kamienie naturalne to m.in. marmur, granit, bazalt i piaskowiec. Kamienie sztuczne to lastryko i terakota. Kamień jest materiałem wyróżniającym się trwałością, odpornością na uszkodzenia i długowiecznością. Jest to popularny surowiec, który od wieków znajduje zastosowanie w budownictwie oraz wykańczaniu wnętrz. Kamień doceniany jest również ze względu na jego wyjątkowe walory estetyczne. Stosuje się go w budynkach mieszkalnych i biurach. Warto zdecydować się na podłogę z kamienia również w miejscach o dużym natężeniu ruchu jak np. centra handlowe.

Posadzki wykonane z kamieni naturalnych lub sztucznych wymagają od ich użytkowników szczególnej dbałości i regularnych zabiegów pielęgnacyjnych. Nagromadzony brud i wilgoć negatywnie wpływają na właściwości użytkowe tego materiału i pozbawiają go wdzięku. Regularne czyszczenie posadzek z kamieni naturalnych i sztucznych pomoże w zachowaniu ich walorów użytkowych oraz dekoracyjnych przez wiele lat.

Jak pielęgnuje się posadzki z kamienia?

Przy czyszczeniu posadzek z kamienia postępujemy podobnie jak w przypadku czyszczenia podłóg drewnianych. Rozpoczynamy pracę od doboru odpowiednich środków chemicznych i technologii utrzymania czystości uwzględniając przy tym rodzaj posadzki, stopień zabrudzeń oraz indywidualne wymagania klienta. Najpierw nanosimy odpowiedni preparat do gruntownego czyszczenia, a następnie szorujemy podłogę przy pomocy nowoczesnych urządzeń tarczowych i zbieramy brud. Po wyczyszczeniu posadzki nakładamy odpowiednią warstwę zabezpieczającą przeznaczoną do konkretnego typu podłogi.

Czyszczenie posadzek z kamieni naturalnych i sztucznych to usługa skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Pozbędziemy się każdego zabrudzenia, przywracając podłodze z kamienia jej pierwotny urok i właściwości. Gwarantujemy najwyższą jakość usług sprzątających w konkurencyjnych cenach. Powierzając nam czyszczenie posadzki, mają Państwo pewność, że nawet najbardziej zabrudzony kamień będzie wyglądać jak nowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

czyszczenie marmur kamień szlif polerowaniemarmur granit kamień naturalny czyszczenie szlif polerowanie