papiery i ręczniki

Papiery i ręczniki - Toruń

Czystość i higiena to kluczowe elementy o jakie należy zadbać w obiektach, w których przebywa dużo ludzi. Biorąc to pod uwagę, warto zainwestować w najlepsze produkty na rynku, które zapewnią nie tylko wysoką jakość, ale również dbałość o środowisko naturalne. W sprzedaży posiadamy higieniczne  wyroby papierowe z surowca makulaturowego lub celulozowego, w różnych kolorach – białym, szarym, niebieskim i zielonym (w zależności od wyrobu). Produkty są miękkie, wydajne i chłonne. Doskonale sprawdzą się w łazienkach o wysokim standardzie. Czyściwa jednorazowe dostępne w ofercie umożliwiają utrzymanie należytego poziomu czystości w obiektach handlowo-usługowych. Dostarczamy także podkłady medyczne do gabinetów lekarskich i kosmetycznych. W ofercie znajdują się również chusteczki higieniczne. Możemy zaproponować materiały eksploatacyjne do wszystkich funkcjonujących na rynku systemów dozowania.

Ręczniki papierowe

Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości celulozy oraz pozyskiwane z odpowiedzialnych źródeł, co gwarantuje ich miękkość, wytrzymałość i chłonność. Dbając o środowisko, oferujemy w Toruniu ręczniki papierowe wykonane z materiałów wyprodukowanych z recyklingu. Wykorzystanie takich produktów przyczynia się do zmniejszenia zużycia naturalnych zasobów oraz wpływa na redukcję ilości produkowanych odpadów.

W naszej ofercie, dostępne są ręczniki papierowe:

  • w roli
  • składane (Z-Z)

Papier toaletowy

W naszej ofercie można znaleźć papier toaletowy dostępne w różnych kolorach oraz rozmiarach. Dzięki temu każdy może dopasować je do swoich potrzeb oraz upodobań estetycznych. Ponadto gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz dostępność produktów w każdym momencie – dzięki temu nasi klienci mogą być pewni terminowej dostawy.

  • duża rolka (jumbo)
  • małe rolki (standardowe)


Czyściwa dla:

  • branży kosmetycznej
  • warsztatów samochodowych i lakierniczych
  • drukarni

Jednorazowe podkłady medyczne na:

  • fotele
  • łóżka


Chusteczki  higieniczne

Zachowanie higieny kluczowe dla zdrowia mieszkańców, pracowników, a także klientów korzystających z usług na terenie obiektu. Nasze chusteczki higieniczne charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wygodą użytkowania. Dzięki miękkiej strukturze i odpowiedniej absorpcji, chusteczki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zakup chusteczek higienicznych jest inwestycją, która przynosi liczne korzyści kosztowe. W dłuższej perspektywie czasowej, wydajność chusteczek higienicznych jest znacznie większa niż stosowanie papieru toaletowego do celów higienicznych. Oznacza to mniejsze zużycie materiałów oraz oszczędności dla firmy. Możemy zaproponować materiały eksploatacyjne do wszystkich funkcjonujących na rynku systemów dozowania.

Wybierając naszą ofertę, mają Państwo gwarancję satysfakcji oraz wysokiej jakości produktów i usług. Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów!


Potrzebujesz szczegółowych informacji?


papiery i ręczniki