Oferta handlowa

Oferta handlowa

Otrzymałeś dotację lub refundację na zakup sprzętu, rozpoczęcie działalności albo utworzenie stanowiska pracy?- więcej informacji

Urządzenia oraz środki do czyszczenia i sprzątania

Jako profesjonalna firma, świadcząca już od wielu lat usługi sprzątania biur, hal produkcyjnych i domów prywatnych, mamy duże doświadczenie w używaniu wielu środków chemicznych czy maszyn. Dlatego też chcemy podzielić się tą wiedzą z naszymi klientami, proponując szeroki asortyment sprawdzonych przez nas produktów. Oferujemy przede wszystkim urządzenia do czyszczenia i sprzątania, detergenty, elementy wyposażenia hoteli i łazienek. Zarówno urządzenia czyszczące, jak i akcesoria oraz środki chemiczne dostępne w naszej ofercie świetnie sprawdzą się do sprzątania w firmach i obiektach użyteczności publicznej, oraz w zastosowaniach prywatnych.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę produktów pozwalających na utrzymanie czystości w wielu obszarach. Oferowane przez nas urządzenia i preparaty doskonale sprawdzają się do czyszczenia nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzątaniu różnego typu powierzchni wiemy jakie problemy i trudności mogą pojawić się w trakcie czyszczenia i mycia m.in. podłóg, szyb, elewacji czy wilgotnych pomieszczeń. Przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli Państwu kompleksowo zadbać o czystość w danym obiekcie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Tuden.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą handlową:

Potrzebujesz szczegółowych informacji?