mydła

Mydła

W sprzedaży dostępne są różne rodzaje mydeł, wśród których z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Oferujemy mydła, pasty, a także kremy do rąk. Różne receptury i marki mydeł toaletowych pozwalają wprowadzić różnorodność do łazienki. Dostarczane przez nas produkty zaspokajają potrzeby różnych rodzajów skóry. Sprawdzą się w łazienkach prywatnych, a także toaletach publicznych. Jednym z głównych powodów, dla których warto zainwestować w nasze mydła toaletowe, jest ich znacznie wyższa jakość i efektywność w porównaniu do tradycyjnych produktów dostępnych na rynku, co oznacza niższe koszty oraz mniejsze zużycie środków czystości.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu Tuden.

Oferujemy:

  • mydła toaletowe,
  • mydła - żele,
  • mydła antybakteryjne,
  • piana do mycia rąk,
  • pasty do mycia rąk,
  • kremy do rąk,
  • „rękawice biologiczne”.

Rękawice biologiczne

Rękawice biologiczne to innowacyjne rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność wśród osób narażonych na kontakt z niebezpiecznymi substancjami. Zastosowanie takiej formy ochrony rąk opiera się na wykorzystaniu specjalistycznych preparatów w formie żelu, tworzących na skórze ochronną powłokę. Jednym z kluczowych celów rękawic biologicznych jest zmniejszenie, a nawet uniemożliwienie wnikania szkodliwych substancji przez skórę. Dzięki temu osiągamy efekt ochronny zarówno dla naskórka, jak i warstw głębszych. Ponadto tego rodzaju preparaty zapobiegają przyleganiu brudu do skóry, co ułatwia jej oczyszczanie po zakończonej pracy.

Rękawice biologiczne są szczególnie polecane do ochrony przed szkodliwym i toksycznym działaniem różnorodnych substancji, takich jak farby, lakiery, rozpuszczalniki, benzyna, nafta, oleje, smary czy żywice. W przypadku długotrwałej lub częstej pracy z tego rodzaju materiałami, kiedy stosowanie tradycyjnych rękawic jest zabronione lub niewygodne – wybór rękawic biologicznych może okazać się trafiony. Warto jednak pamiętać, że rękawice biologiczne nie chronią przed wszystkimi czynnikami. Nie możemy liczyć na ochronę przed zimnem, gorącem, środkami żrącymi czy urazami mechanicznymi. W takich sytuacjach będą niezbędne tradycyjne rękawice ochronne.


Potrzebujesz szczegółowych informacji?

mydła