Mycie witryn sklepowych

Mycie witryn sklepowych

Świadczymy usługi mycia witryn sklepowych dla małych i dużych firm zlokalizowanych w Toruniu i okolicach. Szkło, z którego wykonywane są witryny sklepowe, jest materiałem, na którym zabrudzenia widać szczególnie wyraźnie, co znacznie obniża jego estetyczne walory. Witryna sklepowa jest wizytówką punku handlowo-usługowego, dlatego zadbanie o jej czystość jest koniecznością każdego właściciela firmy. Brudne witryny budzą zniesmaczenie i niechęć klientów do wejścia do środka. Ponadto przez czyste okna wpada więcej światła, dzięki czemu wnętrze jest odpowiednio doświetlone i przyjazne dla przebywających w nim osób. Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna ilość zadowolonych z naszych usług klientów pozwala nam stwierdzić, że o myciu witryn sklepowych i różnego rodzaju przeszkleń wiemy wszystko.

Czyszczenie witryn wodą demineralizowaną

Witryny sklepowe myjemy wodą demineralizowaną, czyli wodą oczyszczoną z soli i minerałów. System filtracyjny odprowadza oczyszczoną wodę wężykiem do szczotki zamocowanej na końcu kija teleskopowego. Poprzez ruchy szczotki usuwane są wszelkie zabrudzenia, które następnie spływają wraz z zużytą wodą. Witryna sklepowa pozostaje idealnie czysta, bez śladu kropelek wody, zacieków czy smug. Mycie witryn sklepowych, szyb czy elewacji szklanych tą metodą umożliwia pracę nawet w słoneczne i gorące dni. Ponadto umyte powierzchnie są dłużej czyste. Oprócz witryn sklepowych zajmujemy się także myciem szyb i czyszczeniem szklanych elewacji. Do tego celu wykorzystujemy kije teleskopowe, drabiny oraz podnośniki. W niektórych przypadkach korzystamy również z pomocy profesjonalnych grup wspinaczkowych świadczących usługi związane ze sprzątaniem na wysokości.

Podejmujemy się każdego zlecenia. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy z Torunia.