Mycie okien i powierzchni szklanych

Preparaty do mycia okien i powierzchni szklanych

Czyste szyby to jeden z najważniejszych elementów, który wpływa na wizerunek firmy. Lśniące okna bez smug to wizytówka każdego domu, warto więc odpowiednio o nie zadbać. Przy użyciu właściwych środków do czyszczenia powierzchni szklanych, szybko i bez wysiłku można uporać się z wszelkimi zabrudzeniami. W ofercie firmy Tuden znajdą Państwo szeroki wybór preparatów czyszczących o wysokiej skuteczności, które różnią się między sobą pojemnością, zapachem oraz ceną. W asortymencie znajdują się różnego rodzaju płyny do mycia okien i powierzchni szklanych, które doskonale sprawdzą się zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Czym czyścić szkło?

Koncentraty do mycia powierzchni szklanych skutecznie usuwają tłuszcz i inne zabrudzenia. Zastosowanie pianek i płynów do mycia szyb to gwarancja krystalicznie czystych i lśniących szyb bez smug i zacieków. Ponadto środki te zabezpieczają powierzchnię przed szybkim zabrudzeniem. W przypadku silniejszych zabrudzeń warto zastosować płyny do profesjonalnego mycia szkła, które posiadają właściwości rozpuszczające tłuszcz i brud na podłodze oraz powierzchniach ponadpodłogowych. Państwa uwadze polecamy także ekologiczne płyny do mycia szyb, luster i przeszkleń. Preparaty te są bezzapachowe i nie zawierają szkodliwych oraz niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych.

Polecamy:

 KIEHL Opitima

Optima jest uniwersalnym środkiem myjącym w roztworze gotowym do użycia do codziennego czyszczenia wszystkich wodoodpornych powierzchni,szkła i tworzywa sztucznego oraz z pleksi (zgodnie z DIN EN ISO 22088-3). Produkt jest przyjazny dla czyszczonego materiału, szybko wysycha bez smug i pozostawia na powierzchni naturalną optykę.

Ten i podobne produkty kupisz TUTAJ

 Kiehl Optima mycie okien płyn