Mycie mebli

Mycie mebli

Regularne mycie mebli wydłuża ich żywotność. Stosowanie preparatów myjących i pielęgnacyjnych pozwala zachować doskonały wygląd oraz trwałość mebli na lata. Dostarczamy wyłącznie produkty najwyższej jakości do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni twardych (m.in. stołów, blatów, podłóg i umywalek). W sprzedaży dostępne są także pianki do mycia powierzchni szklanych i elementów ze stali nierdzewnej, które skutecznie usuną nawet najtrwalszy i zaschnięty brud oraz tłuszcz. Preparaty pozwalają wyeliminować także przykre zapachy już podczas jednej aplikacji i nie wymagają spłukiwania. Oferowane przez nas preparaty znajdują zastosowanie nie tylko w obiektach mieszkalnych, ale również w placówkach zdrowia, domach opieki, szkołach, sklepach oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest przestrzeganie surowych norm dotyczących czystości. 

 mycie mebli, płyn do mycia, czyszczenie mebli

Czyszczenie urządzeń biurowych

Czysty sprzęt biurowy zwiększa wydajność i sprawność urządzeń. W sprzedaży dostępne są wysokiej jakości preparaty do czyszczenia urządzeń biurowych. Środki posiadają doskonałe właściwości czyszczące i emulgujące. Pozostawiają na oczyszczonej powierzchni połysk oraz odświeżających zapach. Uniwersalne płyny do dezynfekcji powierzchni doskonale sprawdzą się do czyszczenia klawiatur, myszek, faksów, drukarek oraz innych sprzętów biurowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku pytań zapraszamy także do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy wybrać produkt, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wypróbuj koniecznie świetny preparat do czyszczenia mebli SWISH Office Clean.

Preparat gotowy do użytku do codziennej pielęgnacji mebli, urządzeń biurowych, wyposażenia mieszkań itp. Doskonale czyści, nie pozostawia smug, szybko wysycha i pozostawia przyjemny zapach.

Ten i inne preparaty do czyszczenia mebli kupisz TUTAJ