Mycie łazienek

Mycie łazienek

Idealna czystość to podstawowy warunek przyjemnego użytkowania łazienki. Mycie tego pomieszczenia wymaga zastosowania różnego rodzaju środków czystości, które pozwolą skutecznie usunąć brud, pleśń i kamień, a także nadadzą świeżego zapachu wyczyszczonym powierzchniom. Odpowiednio dobrane preparaty do sanitariów umożliwiają usunięcie wszelkich zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się w pomieszczeniach o większym stopniu wilgoci. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości preparaty do mycia łazienek marki Clinex, które pomogą Państwu zachować idealną czystość w łazience.

Preparaty do czyszczenia sanitariów Clinex

Płyny Clinex doskonale sprawdzą się do czyszczenia kabiny prysznicowej, brodzika oraz wanny. Podczas sprzątania warto także zastosować specjalne preparaty do mycia armatury, które skutecznie usuwają typowe, napotykane w sanitariach zabrudzenia oraz osady. W ofercie znajdują się również żele do mycia urządzeń sanitarnych i płyny do gruntownego czyszczenia łazienek w atrakcyjnych cenach. Oprócz preparatów do mycia powierzchni, w asortymencie Tuden dostępne są także odświeżacze powietrza do łazienek o subtelnych i przyjemnych zapachach. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do czyszczenia powierzchni łazienkowych w domach oraz miejscach użyteczności publicznej.

Szczególnie polecamy preparat marki Clinex:

W3 activ shield

gotowy do codziennego użycia, świetnie czyści armaturę łazienkową, wanny, brodziki a zwłaszcza  kabiny prysznicowe. Ma piękny zapach i pozostawia długotrwały połysk czyszczonych powierzchni.

Kupisz go tutaj

czyszczenie łazienek Clinex Activ shield kabiny prysznicowe armatura łazienkowaMycie łazienek