Maty i wycieraczki

Maty wejściowe i wycieraczki

Maty wejściowe i wycieraczki powinny znajdować się we wszystkich lokalach prywatnych, komercyjnych i przemysłowych. Pomagają utrzymać czystość wewnątrz budynku. Ponadto pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa osób z nich korzystających, gdyż zmniejszają ryzyko poślizgnięcia się i przewrócenia. W swojej ofercie posiadamy całą gamę wycieraczek i mat wejściowych, które sprawią, że Państwa obiekt już od samego wejścia będzie robił dobre wrażenie na klientach i gościach. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, precyzją wykonania oraz różnorodnością. Wycieraczki i maty są dostępne w różnych wymiarach i kolorach. Dobieramy je indywidualnie, w zależności od rodzaju obiektu, natężenia ruchu oraz preferencji klienta.

 

Warto pamiętać, że mata wejściowa oraz wycieraczka powinny spełniać nie tylko swoją podstawową funkcję - zbieranie brudu i wilgoci, ale również dobrze prezentować się w przestrzeni użytkowej. Dobór odpowiedniego rozmiaru maty wejściowej czy wycieraczki jest równie istotny co materiał wykonania. Zbyt duża mata może nieestetycznie wyglądać w małym wnętrzu, zaś zbyt mała nie spełni swojej funkcji ochronnej. Pamiętamy także o bezpieczeństwie. Oferowane przez nas modele wyposażone są w specjalne podkłady antypoślizgowe, które zapobiegają przesuwaniu się maty na podłożu. Jest to szczególnie ważne w przypadku wilgotnych powierzchni, takich jak wejścia do budynków czy łazienki.

 

Na Państwa życzenie możemy na macie umieścić napisy lub logo firmy. W ten sposób mata wejściowa staje się elementem identyfikacji wizualnej danej marki.


Oferujemy maty i wycieraczki:

  • aluminiowe
  • tekstylne
  • gumowe
  • naturalne
  • przemysłowe
  • basenowe

Wycieraczki i maty dostępne są w różnych wymiarach i wielu kolorach. Dobieramy je indywidualnie, w zależności od rodzaju obiektu, natężenia ruchu oraz preferencji klienta.

Na życzenie możemy na macie umieścić napisy lub Państwa logo.


Potrzebujesz szczegółowych informacji?


Koniecznie obejrzyj prezentację: prezentacja_MATY.pdf