Maszyny i urządzenia do sprzątania

MASZYNY I URZĄDZENIA DO SPRZĄTANIA

Sprzątanie to niezbędna czynność we wszelkich obiektach i instytucjach, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Ponadto, coraz bardziej wymagający rynek sprawia, że firmy sprzątające muszą sprostać oczekiwaniom swoich klientów i nieustannie dbać o podnoszenie jakości usług. Kluczem do sukcesu są inwestycje w nowoczesne maszyny czyszczące do podłóg, takie jak odkurzacze przemysłowe czy myjki ciśnieniowe. W swojej ofercie posiadamy maszyny i urządzenia do sprzątania wiodących na rynku europejskim producentów. Pamiętaj, że czystość i porządek są wizytówką każdej firmy sprzątającej, a profesjonalne podejście i wykorzystanie najlepszych dostępnych technologii to droga do sukcesu na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn i urządzeń do sprzątania, które z całą pewnością ułatwią pracę Twoim pracownikom oraz sprawią, że sprzątanie stanie się szybsze, łatwiejsze i bardziej efektywne.

 

Odkurzacze przemysłowe

Aby zachować czystość w zakładach produkcyjnych lub warsztatach technicznych, zwykły sprzęt do sprzątania nie wystarczy. W takich przypadkach polecamy wydajne odkurzacze przemysłowe, przystosowane do większej ilości brudu, jak również nieco większych elementów (kawałków gipsu, kruszywa i inne).
Dostępne w naszej ofercie produkty charakteryzują się dużą mocą ssania, dzięki czemu masz pewność, że poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Oferowane przez nas w Toruniu odkurzacze przemysłowe to jedno z najbardziej niezbędnych urządzeń do sprzątania. Ich znaczna siła ssąca sprawia, że radzą sobie z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami, takimi jak grube warstwy kurzu czy uporczywe plamy i zabrudzenia.

Dzięki swojej specjalistycznej konstrukcji, nie boją się też wilgoci ani cieczy, co pozwala im na skuteczne sprzątanie także na zewnątrz budynków. Warto zainwestować w odkurzacz przemysłowy, gdyż przekłada się to bezpośrednio na oszczędność czasu i energii pracowników. W przypadku użytkowania tradycyjnych urządzeń do sprzątania, konieczność ich wielokrotnego przejeżdżania w jednym miejscu jest nieunikniona. Tymczasem odkurzacze przemysłowe radzą sobie z tym za pierwszym razem, co zmniejsza czas potrzebny na sprzątanie danej przestrzeni. Ich zastosowanie jest szczególnie niezbędne w przypadku sprzątania hal przemysłowych oraz obiektów wielkopowierzchniowych.

 

Oferowane przez nas odkurzacze przemysłowe w Toruniu sprawdzają się:

  • na sucho
  • na mokro
  • piorące
  • szorowarki do posadzek
  • polerki do podłóg
  • zmywarki (automaty myjące) do podłóg

 odkurzacze przemysłowe piorące

 

Myjki ciśnieniowe

Jednymi z niezwykle uniwersalnych urządzeń w każdym ogrodzie lub działce są myjki ciśnieniowe. Za ich pomocą szybko i skutecznie usuniesz zielone naloty z płyt chodnikowych, zabrudzenia z elementów małej architektury ogrodowej i wielu innych elementów. Ustawiając odpowiednie parametry, można dokładnie umyć samochód czy rower. Ze swojej strony, proponujemy myjki ciśnieniowe w Toruniu, które polegają na wykorzystaniu wody pod wysokim ciśnieniem do usuwania brudu i zanieczyszczeń. Ich działanie jest niezwykle efektywne – skutecznie docierają do każdej szczeliny oraz trudno dostępnego miejsca, dzięki czemu pozwalają na dokładne i precyzyjne sprzątanie. Inwestycja w myjki ciśnieniowe przekłada się na oszczędność czasu oraz mniejsze zużycie środków chemicznych, co jest nie tylko korzystne ekonomicznie, ale również proekologiczne. Proponujemy w asortymencie urządzenia o różnej mocy oraz pojemności zbiorników.

  • zamiatarki
  • myjnie samochodowe
     

Wykonujemy również przeglądy  i naprawy serwisowe  gwarancyjne i pogwarancyjne.

Potrzebujesz szczegółowych informacji?