Maszynowe i ręczne mycie naczyń

Maszynowe i ręczne mycie naczyń

Z uwagi na kontakt z żywnością standardy czystości w gastronomii mają szczególnie znaczenie. Chemia profesjonalna przeznaczona do obiektów gastronomicznych pozwala skutecznie usunąć szczególnie trudne zabrudzenia z różnego rodzaju powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne płyny do zmywarek gastronomicznych, które przeznaczone są do mycia i nabłyszczania naczyń. Oferujemy także wysokiej jakości płyny do ręcznego mycia naczyń przeznaczone do stosowania w warunkach domowych. Wszystkie oferowane przez nas preparaty pochodzą od renomowanych producentów środków czystości. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję zawsze najwyższej jakości produktów w konkurencyjnych cenach.

Preparaty do zmywarek i płyny do naczyń

Dostępne w ofercie skoncentrowane środki i płyny do mycia naczyń w zmywarkach pozwalają na skuteczne wyczyszczenie porcelany oraz sprzętu kuchennego. Preparaty przeznaczone są zarówno do profesjonalnych zmywarek gastronomicznych, jak i automatycznych zmywarek domowych. Oferujemy także płyny nabłyszczające do zmywarek, które pozostawiają umyte naczynia błyszczące, bez zacieków, plam i osadów. W sklepie internetowym Tuden znajdą Państwo również różnej pojemności płyny do ręcznego mycia naczyń i akcesoriów kuchennych w doskonałym stosunku jakości do ceny. Preparaty te można używać zarówno w wodzie gorącej, jak i zimnej. Państwa uwadze polecamy również ekologiczne płyny, które nie powodują podrażnień skóry i zawierają substancje nawilżające dłonie.

Polecamy Clinex DishWash

Skoncentrowany środek do mycia w zmywarkach gastronomicznych naczyń ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego oraz porcelany. Doskonale czyści porcelanę, sprzęt oraz sztućce kuchenne. Zaleca się stosowanie razem ze środkiem nabłyszczającym Clinex DiShine, uzyskując tym super połysk. Środek do użytku profesjonalnego i domowego.

Szczególnie polecany do profesjonalnych zmywarek w restauracjach, hotelach, zakładach zbiorowego żywienia oraz w automatycznych zmywarkach domowych.

Ten i inne produkty znajdziesz TUTAJ

Mycie naczyń Dish Wash Clinex