Interwencyjne prace porządkowe

Interwencyjne prace porządkowe

Interwencyjne prace porządkowe to kompleksowe usługi sprzątające związane z czyszczeniem powierzchni po konkretnym zdarzeniu w danym obiekcie, np. po pożarze, zalaniu lub remoncie. Prace porządkowe polegają na doczyszczeniu powierzchni zabrudzonych i doprowadzeniu ich do stanu używalności. W ramach naszych usług związanych ze sprzątaniem obiektów zajmujemy się interwencyjnymi pracami porządkowymi na terenie Torunia.

Interwencyjne prace porządkowe

 

Błyskawicznie uporamy się ze wszystkimi zanieczyszczeniami po pożarze i zalaniu. Świadczymy również usługi związane ze sprzątaniem po budowie i remoncie. Oferta firmy Tuden skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych. Nasza firma od ponad dwudziestu lat świadczy tego rodzaju usługi, dlatego współpracując z nami, mają Państwo pewność najwyższej jakości prac w konkurencyjnych cenach, a także terminowej ich realizacji.

Sprzątanie obiektów po pożarze lub zalaniu

Świadczymy usługi w postaci interwencyjnych prac porządkowych w budynkach po zalaniu, pożarze i innych awariach, wskutek których doszło do zniszczenia mienia klienta. Pozbywamy się zniszczonych przedmiotów, usuwamy szkody i niwelujemy skutki przykrego zdarzenia. W celu pozbycia się niebezpiecznych dla zdrowia i życia człowieka toksyn wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone technologie czyszczenia i mycia, a także środki czystości renomowanych producentów.

Możemy także świadczyć usługi sprzątania obiektów na tzw. zastępstwo za nieobecnego pracownika zleceniodawcy. Zajmujemy się również jednorazowym, gruntownym sprzątaniem na zlecenie klienta. Interwencyjne prace porządkowe firmy Tuden to gwarancja profesjonalnie wykonanych usług, a tym samym satysfakcji klienta. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie.