Gruntowne czyszczenie podłóg

Gruntowne czyszczenie podłóg

Gruntowne czyszczenie podłóg wymaga zastosowania wysokiej jakości specjalistycznych preparatów, które pozwolą usunąć nawet najtrwalsze zabrudzenia. W sklepie internetowym Tuden znajdują się płyny przeznaczone do gruntownego mycia podłóg zarówno maszyną szorującą, jak i za pomocą mopa. Preparaty te skutecznie usuwają brud, tłuszcz, sadzę oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeniach występujące w zakładach przemysłowych i handlowych. Oferowane przez nas preparaty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów środków czystości i przeznaczone są do wszelkiego typu podłóg.

Środki do usuwania warstw polimerowych i gruntownego mycia

Oferujemy silne preparaty czyszczące do wszelkich zniszczonych powłok ochronnych. Środki te usuwają warstwy nabłyszczające, nawet do sześciu powłok za jednym użyciem. Skutecznie rozpuszczają powłoki polimerowe i akrylowe, a także brud oraz tłuszcz znajdujący się na powierzchni. Odparowują bez pozostawiania osadów. W sprzedaży dostępne są także preparaty przeznaczone do maszynowego mycia powierzchni odpornych na działanie środków alkalicznych. Środki te posiadają bardzo dobre właściwości emulgujące tłuszcz i smary. Tego rodzaju preparaty doskonale sprawdzą się w przypadku oleistych i trudnych do usunięcia zabrudzeń. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Polecamy:

Silny preparat do usuwania wszelkich zniszczonych powłok ochronnych. Liberty to wysoce aktywny preparat, łatwo penetrujący, usuwający warstwy nabłyszczające, nawet do sześciu powłok za jednym podejściem. Odparowuje bez pozostawiania osadów.

Ten i inne preparty kupisz TUTAJ

Gruntowne czyszczenie podłóg