Urządzenia czyszczące i sprzęt dla gastronomii

Profesjonalne urządzenia czyszczące i sprzęt dla gastronomii

Obiekty gastronomiczne powinny korzystać wyłącznie ze sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań w zakresie higieny pracy. Oferujemy środki czystości oraz profesjonalne urządzenia czyszczące dla gastronomii, które pozwolą na szybkie pozbycie się zabrudzeń z maszyn i różnego rodzaju powierzchni w kuchniach. W sprzedaży dostępne są mechaniczne urządzenia do czyszczenia, a także produkty do sprzątania i mycia ręcznego. Dostarczamy niezbędne wyposażenie dla gastronomii w postaci  serwetek papierowych, rękawiczek nitrylowych i zmywaków kuchennych najlepszych producentów.

Środki czystości dla gastronomii

W sprzedaży dostępne są preparaty do pielęgnacji stali nierdzewnej, czyszczenia pieca lub grilla, odtłuszczania, dezynfekcji, jak również mycia naczyń. Stanowią one podstawowe wyposażenie każdej restauracji, baru lub stołówki. W sklepie Tuden znajdą Państwo chemię specjalistyczną przeznaczoną dla branży gastronomicznej. W naszym asortymencie znajdą Państwo preparaty umożliwiające pozbycie się wszelkich zabrudzeń. Oferujemy specjalne preparaty dla gastronomii do:


W przypadku pytań dotyczących naszych urządzeń czyszczących i sprzętu dla gastronomii zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich produktów, które spełnią Państwa oczekiwania.

Wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie dla gastronomii

Lokale gastronomiczne powinny wyróżniać się czystością. Miejsca, w których przygotowywana jest żywność szczególnie narażone są na zabrudzenia, które powinny być na bieżąco eliminowane. Wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie dla gastronomii, które dostarczamy, pozwala szybko i skutecznie uporać się z wszelkiego rodzaju brudem w kuchni, czy w pomieszczeniach, w których wydawane są posiłki. Odpowiednio zaprojektowane urządzenia czyszczące dla gastronomii pozwalają utrzymać pomieszczenia w nienagannej czystości, zapewniając wydajną pracę także na dużych powierzchniach. Automaty myjące do podłóg, szorowarki, zamiatarki, czy myjki ciśnieniowe to tylko niektóre urządzenia, które doskonale sprawdzają się podczas sprzątania pomieszczeń gastronomicznych.

Drobny sprzęt dla gastronomii do sprzątania

Oferujemy praktyczny, drobny sprzęt dla gastronomii do sprzątania. Wózki sprzątające, wiadra, mopy, miotły i inne funkcjonalne akcesoria ułatwiają wykonywanie bieżących porządków, a przy tym łatwo je przechowywać, ponieważ zajmują niewiele miejsca. Wszystkie oferowane przez nas produkty odznaczają się wysoką jakością i trwałością. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem sprzętu dla gastronomii. Toruń i inne miejscowości w woj. kujawsko-pomorskim to obszar, na którym stale zaopatrujemy obiekty gastronomiczne w profesjonalne urządzenia czyszczące. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy!